úklid domácností:

  • pravidelný
  • jednorázový


rozsah činností: žehlení, vaření, mytí nádobí, nakupování, mytí oken, zametání, vytírání, luxování, stírka prachu, zalévání květin, převlékání povlečení, praní prádla a jeho věšení i zaopatření domácích mazlíčků

Při úklidu domácnosti se snažíme maximálně vyhovět Vašim požadavkům. Úklidové přípravky používáme takové, na které jste zvyklá. Při jejich výběru dokážeme poradit.

Hospodyně jsou vybírány velmi pečlivě na osobních pohovorech a na základě osobního prověření jejich schopností. Respektujeme Vámi kladené požadavky na jejich výběr. Národnost hospodyň je česká, slovenská a ukrajinská.

Samozřejmostí je zaměstnávání osob s dokladem o bezúhonnosti.úklid kancelářských prostor:

  • pravidelný, denní i noční
  • jednorázový, denní i noční


rozsah činností: kompletní úklidové služby kanceláří v administrativních komplexech i menších firemních prostor, hotelů, reklamních ploch, návrh a dodání hygienického servisu

Vaši zaměstnanci mají své práce dost, úklid kanceláří tedy svěřte právě nám.

K Vaší spokojenosti zajistíme, aby pracovní prostředí Vašich zaměstnanců bylo každé ráno v čistotě a dokonale připraveno na následující pracovní den.

Vaše prostory budou v péči našich stálých zaměstnanců.

Samozřejmostí je individuální přístup, akceptování Vašich specifických požadavků směrem k činnosti našich zaměstnanců, či času úklidu.úklid hotelů, penzionů:

rozsah činností: kompletní zajištění čistoty a komfortu pokojů, ale i chodeb, kanceláří, chodníků, parkovišť, výtahů, schodišť, kongresových sálů a jednacích místností, sociálních zařízení, recepcí, posiloven, bazénů, saun apod.

Zajistíme úklid jak vybraných prostor, tak i celého objektu.

Samozřejmostí je individuální přístup, akceptování Vašich specifických požadavků směrem k činnosti našich zaměstnanců, či času úklidu.

Máte-li zájem o naše služby, kontaktujte nás prostřednictvím on-line objednávky, e-mailem či telefonicky.